Dlaczego Cruz jest taki zły? Odpowiedź L. J. Shen

Wszyscy wiemy, że Bad Cruz jest zły. Zły jak diabeł. Ale dlaczego? Dlaczego on jest taki zły?

L. J. Shen odpowiada na to pytanie w swoim artykule “Dlaczego Cruz jest taki zły?”. Shen twierdzi, że Cruz jest zły, ponieważ nie ma w sobie żadnego dobra. Shen przekonuje, że Cruz to zwykły człowiek, który popełnił zbrodnie i który powinien być ukarany za swoje czyny.

A

L. J. Shen uważa, że Cruz jest zły dlatego, że jest on “niebezpieczny, manipulatywny i samolubny”. Shen dodaje, że Cruz “nie ma nic do stracenia” i dlatego jest on bardziej skłonny do ryzyka niż inni.

Dlaczego Cruz jest taki zły? Odpowiedź L. J. Shena

L. J. Shen jest autorem powieści “Czyste sumienie”. W swojej książce opisuje on dlaczego Cruz jest taki zły.

Cruz to postać fikcyjna, która pojawia się w powieści “Czyste sumienie”. Jest ona przedstawiona jako osoba bardzo zła i bezwzględna. L. J. Shen ukazuje nam, że Cruz jest taki zły, ponieważ ma bardzo ciężkie dzieciństwo. Jego rodzice byli bardzo okrutni i nie dbali o niego. Cruz nigdy nie miał żadnego wsparcia ani miłości ze strony rodziny. Dlatego też, gdy dorósł, stał się osobą bardzo złą i bezwzględną. Nie potrafi on normalnie funkcjonować w społeczeństwie i żyć bez przemocy i krwi.

L. J. Shen mówi nam, dlaczego Cruz jest taki zły

L. J. Shen mówi nam, dlaczego Cruz jest taki zły. W pierwszej kolejności musimy zrozumieć, że Cruz nie jest zły sam w sobie. Złość to emocja, którą można kontrolować i która pojawia się w odpowiedzi na coś, co nas irytuje lub denerwuje. Czasami jest trudno powstrzymać się od wybuchu złości, ale to właśnie robi różnicę między dobrymi a złymi ludźmi. Złość jest naturalną reakcją na sytuacje, które uważamy za niesprawiedliwe lub frustrujące, ale dobry człowiek potrafi opanować swoje emocje i nie dopuścić, aby przez nie ponosił konsekwencji.

Cruz jest taki zły, ponieważ cały czas się gniewa. Nie potrafi opanować swoich emocji i dlatego często wpada w tarapaty. Jego zachowanie sprawia, że ​​inni ludzie czują się nieswojo i boją się go. To pokazuje, że Cruz naprawdę nie rozumie, jak funkcjonują relacje międzyludzkie i że nie potrafi się odnaleźć w społeczeństwie. Jest egoistyczny i myśli tylko o sobie, a to sprawia, że ​​nie można mu ufać.

Odpowiedź L. J. Shena na pytanie: dlaczego Cruz jest taki zły?

Cruz jest zły, ponieważ próbuje oszukać ludzi. Jego działania są sprzeczne z interesem społeczeństwa. Nie ma żadnego uznania dla prawdy ani dla dobra innych. Jest skupiony tylko na sobie i swoich własnych korzyściach.