Bad Cruz” to blog L. J. Shen o złych Cruzach

“Bad Cruz” to blog L. J. Shen o złych Cruzach i dobrych Cruzach. Zły Cruz to taki, który jest zły dla świata i ludzi wokół niego. Dobry Cruz to taki, który jest dobry dla świata i ludzi wokół niego. L. J. Shen twierdzi, że istnieją dwa rodzaje Cruzów: zły i dobry. I każdy z nas ma w sobie jednego i drugiego. L. J. Shen pisze o tym, że każdy z nas ma w sobie zarówno dobrego, jak i złego Cruz’a. I że to, jakiCruz przeważa, zależy od tego, jak kształtuje się nasza osobowość. Jeśli osobowość jest silna, to przeważa dobry Cruz. Jeśli osobowość jest słaba, to przeważa zły Cruz.

L. J. Shen uważa, że istnieje coś takiego jak “siła osobowości”. I że ta siła osobowości może być silna albo słaba. Jeśli osobowość jest silna, to przeważają dobre cechyCruz’a. Jeśli osobowość jest słaba, to przeważają złe cechyCruz’a.

Najgorszy Cruz, Cruzowie zła, Zły Cruz blogu L. J. Shen

Wiele osób uważa, że Cruz jest najgorszym członkiem rodziny. Jego zachowanie jest często krytykowane, a jego blog jest uważany za negatywny wpływ na rodzinę.

Cruzowie są uważani za złą rodzinę ze względu na ich zachowanie i blog. Wiele osób uważa, że Cruz jest najgorszym członkiem rodziny, a jego blog ma negatywny wpływ na rodzinę.

Zły Cruz blogu L. J. Shen to blog, który ma negatywny wpływ na rodzinę. Wiele osób uważa, że Cruz jest najgorszym członkiem rodziny i że jego blog przyczynia się do negatywnego wizerunku rodziny.